Není vám na NákupyzČíny.cz něco jasné? Najděte si odpověď na svou otázku:

Portál NákupyzČíny.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat 1 až 20 % peněz zpět z ceny jejich nákupů na internetu.

  1. Na NákupyzČíny.cz si najdete váš oblíbený obchod nebo obchod, který nabízí zboží, co si chcete koupit.
  2. Přejdete do daného obchodu přes tlačítko "Jít do obchodu" a provedete nákup tak, jak jste zvyklí. Žádný rozdíl oproti standardnímu nakupování není.
  3. Po dokončení nákupu tuto objednávku zaregistrujeme a na vašem účtu na NákupyzČíny.cz se objeví o této objednávce informace a uvidíte i výši peněz, které za ni dostanete.

Na uživatelském účtu peníze vyčkají na schválení obchodem a poté si již můžete zažádat o jejich výplatu. Peníze vám poté přijdou na váš bankovní účet.

Cashback jsou "peníze zpět", které získáte jako registrovaný a přihlášený uživatel na NákupyzČíny.cz z nákupu v obchodě, který si na NákupyzČíny.cz vyberete a jako přihlášený uživatel se do něj prokliknete a nakoupíte. Cashback je tedy částka, kterou za váš nákup dostanete zpět. U každého obchodu na NákupyzČíny.cz vidíte informaci o tom, kolik peněz zpět můžete získat (určité procento z ceny objednávky nebo pevná částka).

Jedině po registraci a přihlášení vstupujete do daného obchodu přes váš jedinečný speciální odkaz, díky kterému daný obchod pozná, že přicházíte z NákupyzČíny.cz a my poznáme, že jste nakoupili a můžeme vám vrátit za váš nákup část peněz zpět.

Minimum pro výplatu je 25 Kč v případě cashbacku za nákupy a 100 Kč v případě bonusů (vstupní bonus, bonus za doporučení atd.). Peníze se vyplácí převodem na bankovní účet a požádat si o zaslání peněz můžete po přihlášení ze svého účtu.

Vstupní bonus ve výši 50 Kč získáte automaticky ihned po registraci. Tento bonus bude schválen ihned po prvním nákupu u některého z našich partnerských e-shopů. Ale pozor! Pokud do 3 měsíců u nikoho z našich partnerů nenakoupíte, tak vám bohužel tento bonus vůbec neschválíme a expiruje. Nákup není omezen žádnou minimální částkou.

Připíšeme vám 5 Kč bonus za každého doporučeného nového člena, který aktivuje svou registraci. A 100 Kč bonus připíšeme v momentě, kdy daný člen do 3 měsíců po své registraci uskuteční nákupy v hodnotě alespoň 1 000 Kč bez DPH a získá za tyto nákupy schválené peníze zpět.
Pro doporučení je nutné použít váš unikátní odkaz. Naleznete ho v sekci Doporučit přítelům ve svém účtu na NákupyzČíny.cz.
Podmínkou pro připsání bonusu tedy je, že doporučený návštěvník musí přijít na stránku NákupyzČíny.cz skrz speciální odkaz, který mu můžete zaslat např. emailem nebo také libovolným jiným způsobem - přes Facebook, Twitter, fórum, diskuzi na blogu apod.

Do 2 - 3 hodin uvidíte na svém účtu informaci o provedené objednávce. Následně se musí počkat, až danou objednávku u nás obchod schválí a zašle nám za tuto objednávku peníze. To se děje až poté, co je zboží zaplacené, je doručeno a uplyne lhůta pro vrácení zboží zákazníkem atp. Po schválení si můžete nechat peníze zaslat na bankovní účet.

Doba schválení je u každého obchodu různá. Každý obchod si své objednávky schvaluje sám a to podle toho, kdy doběhne 14ti denní lhůta na vrácení zboží a některé obchody ji mají i delší. Dále také hraje roli doba doručení v případě zahraničních obchodů atp.

U jednotlivých obchodů máme zobrazeny statistiky, za jak dlouho dochází ke schválení nákupů. Obvyklá doba schválení je 1 - 3 měsíce. Berte však tyto statistiky prosím jako průměrné a orientační. Někdy je transakce schválena dříve a někdy naopak mnohem později.
U zahraničních a zejména čínských obchodů není výjimkou ani doba schválení v délce 5-6 měsíců.

Vemte prosím na vědomí, že jednotlivé objednávky schvalují samotné obchody a nikoliv my z NákupyzČíny.cz. Nedokážeme tak bohužel dobu schválení ovlivnit.

Vstupní bonus se schválí po vašem prvním nákupu v některém z našich partnerských obchodů. Tento nákup musí být proveden do 3 měsíců od Vaší registrace. V opačném případě se bonus zamítne.

  1. U bonusů za aktivované doporučení 5 Kč si musí doporučený uživatel po své registraci aktivovat/potvrdit svůj účet. Pak se bonus hned schválí.
  2. U bonusů za doporučení v hodnotě 100 Kč je podmínka, že aby byly schválené, tak musí doporučený uživatel do 3 měsíců od své registrace udělat nákupy v celkové hodnotě alespoň 1 000 Kč bez DPH a musí mu za tyto nákupy být schválený cashback. Jinak se bonus zamítne.

Expirovat mohou pouze získané bonusy, nikoliv však peníze za jednotlivé nákupy. Ty jsou vaše a již vám je nikdo nevezme.

  1. Bonus za doporučení v hodnotě 100 Kč expiruje v případě, že doporučený uživatel do 3 měsíců od své registrace neudělal nákupy v celkové hodnotě alespoň 1 000 Kč bez DPH.
  2. Vstupní bonus expiruje v případě, že jste do 3 měsíců od své registrace nenakoupili v žádném z našich partnerských obchodů.

Peníze za objednávku bývají zamítnuty pokud zboží vrátíte, vůbec si ho nepřevezmete nebo objednávku stornujete.

Také mohou být zamítnuty v případě porušení podmínek pro získání cashbacku v daném obchodě. Vždy si před proklikem a nákupem v obchodě přečtěte Cashback podmínky v detailu obchodu na NákupyzČíny.cz

Jedním z nejčastějíších porušení podmínek bývá použití jiného slevového kupónu, než který nabízíme zde na NákupyzČíny.cz (některé obchody to zakazují). Nebo daný obchod nenabízí cashback pro opakované objednávky (existující zákazníky svého obchodu).

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z NákupyzČíny.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Ojediněle se technickou chybou může stát, že se objednávka nezaznamená.
V tom případě nám prosím zašlete informace o objednávce: obchod, kde jste nakoupili, číslo objednávky, její hodnotu bez poštovného a datum objednávky.

Objednávku u obchodu prověříme a uděláme vše pro to, abychom vám za ni mohli peníze připsat.

Pro váš další nákup doporučujeme před přihlášením a kliknutím na "Jít do obchodu" vymazat cookies vašeho prohlížeče. V historii vašeho prohlížeče totiž mohli být zaznamenáni odlišní provizní partneři a provize z vašeho nákupu mohla být připsána jinému portálu. Obchod tím pádem provizi nemohl vyplatit nám a my vám nemohli připsat peníze. Zde je návod jak vymazat cookies pro váš případný další nákup.

Také doporučujeme, udělat si test prohlížeče a ověřit si tak jeho správné nastavení pro zaznamenání cashbacku.

Program AdBlock je rozšíření internetových prohlížečů sloužící pro zablokování zobrazování reklam. Tento program bohužel u některých obchodů zcela spolehlivě zamezuje tomu, aby byla objednávka k nám zaznamenaná a aby za ní byl připsán cashback (blokuje naší technologii).

Program musí být vypnutý kompletně pro všechny weby v době prokliku a nákupu (nestačí v něm povolit třeba jen NákupyzČíny.cz).

Udělejte si test prohlížeče a ověřte si tak jeho správné nastavení pro zaznamenání cashbacku.

Systém výplat není automatický. Výplaty průběžně zpracováváme a odesíláme je přibližně do 3 pracovních dnů. Na svém účtě byste je měli mít do dvou pracovních dnů od našeho odeslání.

Pokud máte pocit, že převod od našeho odeslání trvá příliš dlouho, tak nás kontaktujte a my platbu ověříme.

nebo