Doporučte službu NákupyzČíny.cz dalším lidem a získejte zajímavé odměny

Staňte se aktivním členem služby NákupyzČíny.cz a získejte bonusy za doporučení naší služby ve formě peněz, které vám zašleme na váš bankovní účet.

Za co a kolik od nás můžete získat peněz?

5 Kč
za každého nového uživatele, který se zaregistruje přes váš odkaz na NákupyzČíny.cz a potvrdí svou registraci
100 Kč
bonus připíšeme v momentě, kdy daný člen do 3 měsíců po své registraci uskuteční nákupy v hodnotě alespoň 1 000 Kč bez DPH

Jak funguje doporučení?

Podle našeho názoru je největší kompliment, který nám můžete dát, že doporučíte NákupyzČíny.cz dalším. Jako odměnu za doporučení vám nabízíme bonus, který si můžete nechat buď pro sebe nebo se o něj rozdělit s osobou, kterou doporučíte.

Každý uživatel NákupyzČíny.cz získává za doporučení bonusy ve formě peněz, které mu připisujeme na jeho uživatelský profil. Tyto peníze si poté můžete nechat zaslat na bankovní účet!

Doporučení NákupyzČíny.cz je velmi jednoduché a trvá jen několik okamžiků, stačí postupovat podle jednoduchých pokynů uvedených níže ...

Jak začít?

  1. zkopírujte si svůj partnerský odkaz pro sdílení NákupyzČíny.cz a vždy jej používejte k propagaci
  2. informujte své známé o službě NákupyzČíny.cz a vždy přiložte váš partnerský odkaz, aby vám byly započítány peníze
  3. pro propagaci využívejte sociální sítě - Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Instagram
  4. využívat můžete také chatovací nástroje jako Facebook Messenger, WhatsApp, Viber, ICQ, Skype nebo klasický e-mail
  5. propagujte NákupyzČíny.cz na vlastním webu, blogu nebo youtube profilu ...
  6. doporučujeme vždy službu popsat a neposílat hromadné texty. Pro vyšší učinnost se snažte doporučení upravit a personalisovat dle daného příjemce.

Podmínky doporučení

Řekněte svým kamarádům o NákupyzČíny.cz a získejte peněžitý bonus za doporučení. Připíšeme vám 5 Kč bonus za každého doporučeného nového člena, který aktivuje svou registraci. A 100 Kč bonus připíšeme v momentě, kdy daný člen do 3 měsíců po své registraci uskuteční nákupy v hodnotě alespoň 1 000 Kč bez DPH a získá za tyto nákupy schválené peníze zpět.

Nejste omezeni množstvím doporučených lidí, což znamená, že částka, kterou můžete získat, záleží jen na vás!

Pro doporučení je nutné použít tvůj unikátní odkaz. Proč toho nevyužít a nedáte si odkaz např. do podpisu v emailu, použijte ho na Facebooku nebo Twitteru, oblíbeném fóru, webové stránce nebo na svém blogu.

Podmínky věrnostního programu

Cílem doporučování uživatelů je přivádět pro cashback portál NákupyzČíny.cz nové registrované reálné uživatele, kteří portálu rozumí a mohou ho používat (tedy jsou z České republiky nebo Slovenska).
Uživatel zapojený do věrnostního programu nesmí používat robotů a skriptů pro získávání bonusů.
Uživatel nesmí používat více uživatelských účtů pro získání bonusov.
Uživatel nesmí odesílat nevyžádanou poštu (tzn. SPAM).
Uživatel nesmí zakládat falešné účty.
Používání autosurfu, vkládání stránky nakupyzciny.cz do iframe, vkládání odkazů na nelegální nebo neetické weby je zakázáno.
Je zakázáno navádět návštěvníky ke kliknutí na odkaz NákupyzČíny.cz pod záminkou jiného obsahu, než na NákupyzČíny.cz nalezne (např. soubor ke stažení, foto, video, ...)
Porušení výše uvedených bodů vede ke zrušení účtu a neposkytnutí odměny.
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel věrnostního programu kdykoliv v jeho průběhu.
Odměny jsou právně nevymahatelné.
Pořadatel neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu a zabezpečení portálu.
Pořadatel neodpovídá za jakoukoliv škodu, která byla nebo mohla být uživateli způsobena v souvislosti se zapojením do věrnostního programu nebo využíváním cashback portálu NákupyzČíny.cz.
Tato pravidla jsou vytvořena v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky a jsou závazná pro obě strany. Uživatel portálu svým dobrovolným vstoupením do věrnostního programu potvrzuje, že byl s nimi prokazatelným způsobem seznámen a zavazuje se podle nich řídit.